Informacja dla absolwentów Dietetyki rocznika 2019

1. DO 30.04.2019:

- dostarczenie 4 zdjęć (w stroju odpowiednim do okoliczności) w formacie 4,5 x 6,5 cm w podpisanej kopercie (imię, nazwisko, nr albumu)

1. NA MIESIĄC PRZED OBRONĄ

- wypełnienie w systemie WISUS danych do suplementu

ASIA->Suplementy->Szczegóły-> Dodaj dane do suplementu

Edytowanie danych będzie możliwe do momentu, gdy klikną Państwo przycisk na górze strony „Zatwierdź dane”.

- dostarczenie do Dziekanatu kserokopii wszystkich osiągnięć wpisanych do suplementu

PO TYM TERMINIE NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI UZUPEŁNIENIA DANYCH W SUPLEMENCIE

1. DO 15.09.2019:

- złożenie pracy magisterskiej w Dziekanacie WLI

Studenci, którzy nie złożą pracy dyplomowej w/w terminie zostaną skreśleni z listy studentów
z możliwością wznowienia studiów w ciągu roku od daty skreślenia.

Każda praca dyplomowa musi zostać zarejestrowana w Jednolitym Systemie Antyplagiatowym.

Po złożeniu pracy w Dziekanacie - Prodziekan wyznacza termin obrony (w okresie od czerwca do 12 lipca 2019 r. oraz we wrześniu 2019 r.)

Na obronie konieczna jest obecność Opiekuna Pracy oraz Recenzenta – w przypadku nieobecności w/w osób, obrona zostanie przesunięta na kolejny termin.

Student zobowiązany jest poinformować Opiekuna pracy oraz Recenzenta o terminie obrony.

Komplet dokumentów do egzaminu dyplomowego powinien zawierać:

Praca musi być zatwierdzona na stronie tytułowej (wg wzoru) przez Opiekuna pracy.

Wszystkie składane egzemplarze pracy (drukowany i elektroniczny) powinny być identyczne, w wersji ostatecznej, dopuszczonej do egzaminu.

1. Odbiór dokumentów