Informacja dla Absolwentów rocznika 2019

Terminarz:

1. DO 30.04.2019 :

- dostarczenie 4 zdjęć ( w stroju odpowiednim do okoliczności) w formacie 4,5 x 6,5 cm w podpisanej kopercie (imię, nazwisko, nr albumu)

- opłacenie i dostarczenie dowodu wpłaty za dyplom na subkonto- 60 zł

1. DO 28.06.2019 :

- wypełnienie w systemie WISUS danych do suplementu

ASIA->Suplementy->Szczegóły-> Dodaj dane do suplementu

Edytowanie danych będzie możliwe do momentu, gdy klikną Państwo przycisk na górze strony „Zatwierdź dane”.

PO TYM TERMINIE NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI UZUPEŁNIENIA DANYCH W SUPLEMENCIE

1. Obowiązkowe dokumenty potrzebne do wydania Dyplomu Lekarza należy składać po zakończeniu ostatniego dnia zajęć (28.06.2019) w Dziekanacie Wydziału I ul. Fredry 10 pok. Nr 024:

- Dziennik Praktyk Praktyczne Nauczanie Kliniczne  (100 % zaliczonych umiejętności)

- karta okresowych osiągnięć

- Książeczka praktyk wakacyjnych (100 % zaliczonych umiejętności)

- Kserokopie wszystkich wpisanych do suplementu osiągnięć

1. Zaświadczenie o ukończeniu studiów wraz ze średnią z ocen oraz 2 odpisy dyplomu zostaną wydane (zgodnie z Ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z 20 lipca 2018 r.) w ciągu 30 dni od ukończenia studiów.