Wigilia Wydziałowa 2017

Dnia 18 grudnia 2017 mieliśmy zaszczyt być gospodarzami Wigilii Wydziału Lekarskiego I. Spotkanie opłatkowe odbyło się w Centrum Kongresowo- Dydaktycznym. Gościliśmy znakomitych gości- przedstawicieli Władz Rektorskich prof. dr hab. Michała Nowickiego, prof. dr hab. Jarosława Walkowiaka, prof. dr hab. Michała Musielaka, Panią Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu dr hab. Małgorzatę Kotwicką oraz Pana Dziekana Wydziału Farmaceutycznego Pana Dziekana prof. dr hab. Lucjusza Zaprutko, Pana Kanclerza dr Piotra Stawnego oraz Bogdana Poniedziałka, Kierowników Działów, przedstawicieli RUSS oraz członków Rady Wydziału Lekarskiego I. Gości powitała Pani Dziekan prof. dr hab. Ewa Wender- Ożegowska oraz Pan Rektor prof. dr hab. Michał Nowicki, składając życzenia świąteczne oraz noworoczne. Po podzieleniu się opłatkiem, przyszedł czas na wspólne kolędowanie przy akompaniamencie fortepianu, na którym grał dr Michał Karlik z Katedry i Kliniki Foniatrii i Audiologii.

Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za przybycie i jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.

Miłych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze orz pomyślności w nadchodzącym Roku 2018.