Oferta stypendialna z Uniwesytetu w Edynburgu

Szanowni Państwo,

W ramach współpracy z Uniwersytetem w Edynburgu otrzymaliśmy ofertę kursów i szkoleń z różnych dziedzin medycznych, które będą zorganizowane w przyszłym roku kalendarzowym.

Wybór uczestników odbywa się w drodze konkursu, a  pobyt na tamtejszym Uniwersytecie  zostanie sfinansowany w ramach Funduszu Pamięci Polskiego Wydziału Medycznego na Uniwersytecie w Edynburgu. Fundusz Pamięci został założony przez absolwentów Polskiego Wydziału Lekarskiego, który powołano na Uniwersytecie w Edynburgu w czasie 2-giej Wojny Światowej. Wydział ten działał w latach 1941-49, a jego głównym założycielem był nasz wybitny pracownik Prof. Antoni Jurasz.

Wszystkich informacji udziela kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej i Integracji Europejskiej - Bożena Raducha, email: braducha@ump.edu.pl; tel. 618546036.

W załączeniu przesyłam ofertę.

Z poważaniem,

Prof. dr hab. Jarosław Walkowiak

Prorektor ds. Kadr i Współpracy z Zagranicą

Polish School of Medicine Memorial Fund Scholarship Programme