Szkolenie - Co grozi za błąd medyczny. Zasady odpowiedzialności karnej, cywilnej i zawodowej”

Szanowni Państwo,

w imieniu Fundacji Center For American & European Studies, mam przyjemność zaprosić pracowników naukowych i studentów Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu do udziału w szkoleniu pt. “Co grozi za błąd medyczny. Zasady odpowiedzialności karnej, cywilnej i zawodowej” prowadzonym przez trzy wiodące ekspertki z zakresu prawa medycznego.

DLACZEGO WARTO?

Szkolenie ma na celu przybliżenie problematyki błędu medycznego oraz odpowiedzialności karnej, cywilnej i zawodowej jaka może być konsekwencją za jego popełnienie. Tematyka ta jest niezwykle interesująca ze względu na fakt, że zagadnienie błędu medycznego leży na pograniczu nauk prawnych i medycznych, i budzi coraz więcej kontrowersji oraz problemów natury praktycznej.

EKSPERTKI

KIEDY?

Szkolenie odbędzie się w dogodnym formacie wieczorowym na intuicyjnej platformie Zoom w następujących dniach:

REJESTRACJA

Istnieje również możliwość zapisania się na każde z trzech szkoleń wchodzących w skład cyklu z osobna.

1. Odpowiedzialność karna za błąd medyczny: www.cfasofficial.com/pl/szkolenia-weekendowe/odpowiedzialnosc-karna-za-bad-medyczny
  2. Odpowiedzialność cywilna za błąd medyczny: www.cfasofficial.com/pl/szkolenia-weekendowe/odpowiedzialnosc-cywilna-za-bad-medyczny-praktyczn
  3. Odpowiedzialność zawodowa za błąd medyczny: www.cfasofficial.com/pl/szkolenia-weekendowe/odpowiedzialnosc-zawodowa-za-bad-medyczny-praktycz

Będę niezmiernie wdzięczna za przekazanie informacji do wiadomości członków Izby.

Fundacja Center For American & European Studies działa na zasadach non-profit, zaś wszelkie opłaty służą pokryciu kosztów organizacji praktycznych kursów i konferencji z ekspertami z Europy i Stanów Zjednoczonych.

mgr Marta Motucka

Koordynatorka ds. nauki i rozwoju