Uroczysty Jubileusz Profesora dr h.c. Stanisława Bergera oraz Profesor Teresy Pałaszewskiej - Reindl

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW 6 października 2018 roku odbędzie się uroczystość jubileuszowa dwóch wybitnych profesorów, mających ogromne zasługi dla rozwoju tego Wydziału. Jubileusz 95-lecia urodzin obchodzić będzie założyciel Wydziału i twórca nauki o żywieniu człowieka w Polsce Pan Profesor dr h.c.Stanisław Berger, a Pani Profesor Teresa Pałaszewska-Reind, której zasługąjest wprowadzenie do problematyki dydaktycznej i badawczej Wydziału zagadnień konsumpcji i zachowań konsumentów - jubileusz 90-lecia urodzin. Chcąc podziękować, a jednocześnie uroczyście uczcić wkład Państwa Profesorów w rozwój Wydziału i jego pracowników, zorganizowana została okolicznościowa konferencja wraz ze zjazdem wychowanków Pana Profesora drh.c. Stanisława Bergera i Pani Profesor Teresy Pałaszewskiej-Reindl.

Deklaracja uczestnictwa