Absolutorium Dietetyka

Dnia 18 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste Absolutorium Dietetyki, prowadzonej na Wydziale Lekarskim I. Uroczystości przewodniczył prof. dr hab. Michał Nowicki, Prorektor ds. Nauki, który reprezentował JM Rektora prof. dr hab. Andrzeja Tykarskiego. Panią Dziekan prof. dr hab. Ewę Wender-Ożegowską reprezentował prof. dr hab. Wiesław Bryl, Prodziekan Wydziału Lekarskiego I.

Absolutorium było zwieńczeniem studiów magisterskich 31 absolwentów. Spośród nich  1 studentka została uhonorowana Medalem Rektora za osiągnięcia w nauce i pracy społecznej. 3 studentki otrzymały listy gratulacyjne od Pani Dziekan prof. dr hab. Ewy Wender-Ożegowskiej za bardzo dobre wyniki w nauce.

Wszystkim Absolwentom serdecznie gratulujemy. Życzymy sukcesów w karierze zawodowej i szczęścia w życiu osobistym.