Badania naukowe - weź udział !

Ulotka ->plik

"Zapraszamy Cię do udziału w badaniach naukowych w ramach projektu dotyczącego związku wczesnych doświadczeń życiowych ze sprawnością poznawczą i masą ciała. Badania prowadzone są w Instytucie Biologii i Ewolucji Człowieka na Wydziale Biologii UAM, przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 6 w Poznaniu przez zespół badawczy pod kierunkiem mgr Pauli Szcześniewskiej i prof. UAM dr hab. Tomasza Hancia.

Udział w badaniu jest dobrowolny, bezpłatny i w pełni anonimowy. W ramach podziękowania przekażemy Ci wyniki analizy składu Twojego ciała (mi.in. informacje o zawartości tkanki tłuszczowej, masy mięśni i wieku metabolicznym) oraz oceny zdolności koncentracji uwagi, poziomu impulsywności i umiejętności planowania. W badaniu mogą wziąć udział osoby w wieku 18-35 lat. Jeśli chcesz, możesz przekazać informację o badaniu swoim znajomym.

W linku poniżej znajduje się formularz zapisu do badania z większą ilością informacji. Po pozytywnym przejściu kwalifikacji zostaniesz przekierowany do kalendarza, w którym wybierzesz termin badania, zgodny ze swoimi preferencjami.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z mgr Paulą Szcześniewską, paula.mamrot@amu.edu.pl lub prof. dr hab. Tomaszem Hanciem, tomekh@amu.edu.pl"