Lekarski Egzamin Uniwersytecki

W dniu 18.02.2017 w Centrum Innowacyjnych Technik Kształcenia odbył się Lekarski Egzamin Uniwersytecki.
W egzaminie wzięło udział 86 osób ( w tym 25 absolwentów i 61 studentów 6 roku).Wymaganą liczbę punktów (112 czyli  56%) osiągnęło 85 uczestników. Najwyższy wynik 197 punktów osiągnęła zeszłoroczna absolwentka, która potrzebowała 73 min i 25 sekund na rozwiązanie całego testu.

Średni czas rozwiązania testu wyniósł  131 min 17 sek.  Średnia arytmetyczna wyników to 150,4 a  mediana 147.

Mamy nadzieję, że przeprowadzony egzamin pomoże Wam w przygotowaniu się do kolejnych sesji Lekarskiego Egzaminu Końcowego.

Wszystkim dziękujemy za uczestnictwo i trzymamy kciuki za naszych Absolwentów podchodzących w najbliższą sobotę do LEKu.

Dziekan
Wydziału Lekarskiego I