Pożegnanie Profesor Iwony Ignyś

Szanowni Państwo,
W dniu 17 lutego br. odbyło się bardzo uroczyste, a zarazem bardzo serdeczne pożegnanie Pani dr hab. Iwony Ignyś prof. UM, w związku z przejściem Pani Profesor na emeryturę.

W spotkaniu tym zorganizowanym przez zespół Kliniki Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych I Katedry Pediatrii wzięli udział pracownicy Kliniki oraz przyjaciele Pani Profesor z pozostałych klinik PSK5 oraz innych jednostek naszej Uczelni, a także przedstawiciele Władz Wydziału Lekarskiego I, Pani Dziekan prof. dr hab. Ewa Wender-Ożegowska, Pani Prodziekan dr hab. Anna Mania, Pan Prodziekan prof. dr hab. Wiesław Bryl.

Gości powitał Pan prof. dr hab. Wojciech Cichy, który w pięknych słowach opowiedział o karierze zawodowej Pani Profesor, ilustrując swoją opowieść pamiątkowymi zdjęciami. Następnie zabrał głos Pan Prof. dr hab. Jarosław Walkowiak, który podziękował Pani Profesor za lata współpracy w imieniu swoim, ale również w imieniu Pana Rektora Jacka Wysockiego, a wystąpienia gości zakończyła niżej podpisana. Spotkanie uświetnił występ kwartetu AULOS.

Kwiatom i życzeniom dla Pani Profesor nie było końca....szkoda, że czas mija tak szybko..

Dziekan
Wydziału Lekarskiego I