Siódma edycja Konferencji Naukowej -"Styl życia kobiet w ciąży"

Szanowni Państwo,

w dniach 10-11 marca 2022 roku, w formie zdalnej na stronie wydarzenia na Facebook’u. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny odbędzie się Siódma edycja Konferencji Naukowej Warszawskie Dni Promocji Zdrowia. Tegoroczna edycja nosi tytuł "Styl życia kobiet w ciąży"

Wydarzenie ma na celu umówienie wpływu diety, suplementacji, aktywności fizycznej, zdrowia psychicznego czy badań nie tylko na zdrowie matki, ale również na zdrowie swoich dzieci. Składa się z cyklu paneli eksperckich, w których wezmą udział specjaliści z szerokiego zakresu ochrony zdrowia. Konferencja została podzielona na dwa dni.

W pierwszym dniu (10 marca) udział wezmą eksperci z dziedzin dotyczących stylu życia kobiet w ciąży, a także decydenci i przedstawiciele mediów.

Dzień drugi konferencji poświęcony jest konkursowi prac studenckich - abstrakty należy przesłać do 01.03.2022 roku na maila skn.zdrowia.publicznego@gmail.com.

W załączniku  wszelkie informację - program, regulamin konkursu prac studenckich, a także plakat konferencji VII WDPZ.

otwórz plik - praogram

potwórz plik - regulamin