Studenci VI roku

Szanowni Państwo,

Zbliża się czas ukończenia Państwa edukacji na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz wydawania zaświadczenia o średniej a także odpisu dyplomu, które są niezbędne do zapisania się na Lekarski Egzamin Końcowy oraz do odbycia stażu.

Aby odebrać kartę obiegową oraz zaświadczenie o średniej należy złożyć w Dziekanacie:

- kartę okresowych osiągnięć za VI rok

- Książeczkę Praktyk Wakacyjnych

- Dziennik Umiejętności Praktycznych

Jeżeli posiadacie Państwo dodatkowe osiągniecia uzyskane po 30 stycznia uprzejmie proszę również w tym czasie o złożenie odpowiednich dokumentów oraz o przesłanie drogą elektroniczną na adres aflorkowska@ump.edu.pl uzupełniającej ankiety do suplementu.

Kartę obiegową z niezbędnymi podpisami należy złożyć w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego I. Dopiero w tym momencie możemy wydać Państwu odpis dyplomu.

Suplementy do dyplomu będą wydawane we wrześniu 2018 roku. W momencie odbioru suplementu macie Państwo możliwość złożenia wniosku o odpis dyplomu w języku obcym. Do wniosku należy dołączyć dwa zdjęcia (takie same jak na dyplomie w języku polskim) oraz potwierdzenie opłaty.

Z poważaniem,

/-/Prof. dr hab. Ewa Wender- Ożegowska