Sytuacja epidemiologiczna - prowadzenie zajęć

Drodzy Studenci,

Uprzejmie informujemy, że w związku z zawieszeniem zajęć zostały powzięte kroki, aby umożliwić Wam naukę online. Obecnie wiele jednostek dydaktycznych pracuje nad przygotowaniem materiałów dla Was, które będą udostępnione na platformie internetowej WISUS/mailowo/Skype. Prosimy o śledzenie informacji na stronach Wydziału Lekarskiego, jednostek czy w systemie AKSON. Poprosiliśmy również jednostki, aby uruchomiły „konsultacje internetowe”.

W związku z tym, że sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju jest trudna, nie da się przewidzieć, kiedy będziecie mogli powrócić na zajęcia. Dokładamy wszelkich starań, aby czas zawieszenia zajęć był jak najlepiej wykorzystany, tak aby zmniejszyć ryzyko przedłużenia roku akademickiego.

Wierzymy, że jako przyszli lekarze, rozumiecie powagę sytuacji i nie bagatelizujecie doniesień płynących z Ministerstwa Zdrowia.

/-/ prof. dr hab. Jacek Wysocki
Dziekan Wydziału Lekarskiego