Test kompetencji dla VI roku

Szanowni Państwo Studenci,

Kształcenie na Wydziale Lekarskim ma na celu uzyskanie określonych efektów kształcenia w zakresie wiedzy i umiejętności, ale także kompetencji społecznych. Celem oceny Państwa obecnych kompetencji społecznych prosimy o udzielenie odpowiedzi na pytania testu kompetencji społecznych.

Test ten to kwestionariusz składający się z 90 pozycji, stanowiących bezokolicznikowe określenia różnych czynności. Badany ocenia na skali czterostopniowej efektywność, z jaką je wykonuje. Odpowiedź na pytania zajmie Państwu około 20 minut, prosimy o udzielenie odpowiedzi po zakończeniu testu formatującego. Wyniki testu dostarczają informacji określających poziom kompetencji ujawnianych w sytuacjach ekspozycji społecznej, sytuacjach wymagających asertywności oraz sytuacjach bliskiego kontaktu interpersonalnego.

Wyniki testu kompetencji społecznych podobnie jak wyniki testu formatującego zostaną przedstawione zarówno w odniesieniu do całego roku jak i indywidualnie wyłącznie do Państwa wiadomości.

Prof. dr med. Danuta Januszkiewicz-Lewandowska

Przewodnicząca Rady Programowej