UWAGA!!! - Informacja dla studentów

Informacja dla studentów

W związku z Zarządzeniem Rektora UMP nr 104/20 z dnia 17 września 2020 r. w/s wytycznych dla studentów i wykładowców związanych z organizacją kształcenia w roku akademickim !!!2020/2021, proszę o zapoznanie się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi planu zajęć ćwiczeniowych, które będą odbywały się w tradycyjny sposób.

Kontakt studentów z Dziekanatem- obecnie Biurem Obsługi Dziekana nadal odbywa się w trybie on-line, w razie potrzeby kontaktu osobistego proszę o umawianie spotkań z Panią zajmującą się danym rokiem (telefonicznie, mailowo). Biuro otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 11-15.

Wraz z rozpoczynającym się rokiem akademickim 2020/2021 uprzejmie informuję, że zapisy na zajęcia fakultatywne dla studentów rozpoczną się w poniższych terminach:
Dla  III do V roku studiów zapisy od dnia 16 października br. od godziny 19:00
Dla I-II roku studiów zapisy od 30 października br. od godziny 19:00

Wszyscy studenci niestacjonarni (od II-VI roku) zobowiązani są do przesłania skanem na skrzynkę Pani opiekującej się danym rokiem podpisanej deklaracji płatności za studia. W przypadku nie dostarczenia deklaracji nie będzie można skorzystać z promocji w przypadku jednorazowych przelewów oraz wyboru możliwości płatności w ratach. Zapadalność najbliższej płatności przypada do dnia 10 października br. w przypadku płatności w Euro do 30 września br.
Zarządzenie i deklaracja dla I roku studiów 2020/2021 ukaże się w najbliższym czasie!

Informacje dotyczące ubezpieczenia od NNW
- składka 40zł płatna na subkonto studenta
- konieczne wprowadzenie przez studenta naliczenia za ubezpieczenie w systemie
- aby przystąpić do ubezpieczenia konieczne jest przesłanie podpisanego oświadczenia oraz potwierdzenia przelewu na maila