Uwaga studenci I roku kierunku lekarskiego

W imieniu Pana Dziekana dr hab. Macieja Cymerysa zapraszam na spotkania organizacyjne wraz z Immatrykulacją które odbędą się za pośrednictwem Platformy TEAMS:

5.11.br o godzinie 13:00 dla grup 10-17

6.11.br o godzinie 13:00 dla grup 1-9

Na spotkaniu obecny będzie Pan Prorektor ds. Studenckich, całe grono Dziekańskie, opiekunowie grup, Tutorzy

Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa!!!

W związku z Zarządzeniem Rektora UMP nr 124/20 z dnia 16 października 2020 r. w/s wytycznych dla studentów i wykładowców związanych z organizacją kształcenia w roku akademickim 2020/2021, proszę o zapoznanie się i stosowanie do wytycznych:

Organizacja nauczania zdalnego.

1.Nauczanie zdalne prowadzone jest w formie synchronicznej lub asynchronicznej.

2.Nauczanie  w  trybie  asynchronicznym  zakłada,  że  w  trakcie  zajęć nauczyciele akademiccy i studenci nie są zaangażowani w proces dydaktyczny jednocześnie w tym samym czasie i opiera się ono o przygotowane i udostępnione materiały e-learningowe zamieszczone na platformie OLAT.

3.W przypadku nauczania asynchronicznego nauczyciel akademicki zobowiązany jest do ustanowienia dyżuru konsultacyjnego dla studentów

4.Nauczanie w trybie synchronicznym zakłada, że nauczyciele i studenci w trakcie zajęć są obecni jednocześnie na wskazanej platformie edukacyjnej. Nauczanie synchroniczne prowadzone jest za pomocą platformy Teams i Zoom.

5.Podczas zajęć seminaryjnych i ćwiczeniowych prowadzonych w trybie synchronicznym wprowadza się obowiązek włączenia przez studentów przekazu obrazu i dźwięku.

6.Student  do  połączenia  ze  wskazaną  przez  koordynatora  przedmiotu  platformą wykorzystuje tylko adresy email nadane mu przez UMP.

Wszyscy studenci niestacjonarni zobowiązani są do przesłania skanem na skrzynkę jpretka@ump.edu.pl podpisanej deklaracji płatności za studia do 4.11.2020 roku.

Uwaga studenci grypy 13!!!! Na zajęcia z anatomii zostajecie przydzieleni do grup wg. podziału dostępnego w załączniku.

podział