Uwaga studenci I roku kierunku lekarskiego w roku akademickim 2020/2021

Komunikat dla studentów I roku 2020/2021

Na Uczelni pracujemy w systemie WISUS, każdy student musi zalogować się do systemu w celu pobrania numeru albumu!

WISUS — zasady logowania

W celu korzystania z uczelnianego systemu WISUS niezbędne jest pobranie numeru albumu. Student po zalogowaniu na stronę panelu Kandydata „SZANSA” po kliknięciu w link „Złóż wniosek o dom studencki” zostaje przeniesiony do systemu AKADEMIK 1.0, gdzie widzi swoje imię i nazwisko wraz z numerem albumu.

Link do systemu:

Informacje niezbędne do logowania: https://uczelnia.ump.edu.pl/sso/logowanie.aspx?k=s

Użytkownik: s+numer albumu (np. s12345)

Hasło: numer PESEL (z możliwością późniejszej zmiany)

Użytkownicy systemu WISUS mają dostęp do indywidualnego konta bankowego, na które należy przekazywać wszystkie wpłaty na rzecz uczelni.

Wszyscy studenci przed rozpoczęciem zajęć realizowanych w formie kontaktowej zobowiązani są do odbycia i zaliczenia kursu on-line "UMP-COVID 19". Kurs dostępny od dnia 25 września na platformie OLAT.

UCZELNIANE KONTO POCZTY ELEKTRONICZNEJ

Studencie pamiętaj! Komunikujemy się z Tobą tylko poprzez uczelniane konto poczty elektronicznej!

LEGITYMACJE STUDENCKIE

Z uwagi na trwającą rekrutację, legitymacje gotowe do odbioru są tylko dla studentów stacjonarnych (5.10.2020r.)!!!

Studenci niestacjonarni otrzymają legitymację w terminie późniejszym.

W celu odbioru legitymacji należy dostarczyć do Biura Obsługi Dziekana Wydziału LEKARSKIEGO:

- potwierdzenie przelewu na subkonto, tytułem opłata za legitymację w kwocie 22,00 zł.

- podpisane ślubowanie oraz potwierdzenie odbioru ELS (druki dostępne poniżej)

ślubowanie

potwierdzenie odbioru

Po złożeniu kompletu powyższych dokumentów odbiorą Państwo legitymację studencką.

Uwaga Studenci poniżej lista osób dla których jest gotowa do odbioru legitymacja studencka dostępna w Biurze obsługi Dziekana Wydziału Lekarskiego, ul. Fredry 10 parter, korytarz na prawo od wejścia, dnia 5 października 2020 roku wg. poniższego harmonogramu:

harmonogram odbioru ELS

W roku akademickim 2020/2021 indywidualna składka na ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) studentów wynosi 40 zł. Składkę należy wpłacać na subkonto studenta do końca października 2020 r. z dopiskiem: ubezpieczenie NNW 2020/2021, imię i nazwisko, Wydział Lekarski, kierunek lekarski, I rok studiów.

Aby przystąpić do ubezpieczenia po opłaceniu składki konieczne jest wpisanie się na listę dostępną w Biurze obsługi Dziekana Wydziału Lekarskiego (wymóg ubezpieczyciela)

W systemie ASIA  istnieje funkcja, za pomocą której należy oznaczyć chęć przystąpienia do ubezpieczenia. Aktywowanie powyższej opcji spowoduje automatyczne utworzenie naliczenia ubezpieczenia NNW.

OWU