UWAGA STUDENCI - ZAJĘCIA Z ANATOMII STACJONARNIE

W związku z zarządzeniem Pana Rektora nr 130/20 zajęcia z Anatomii na I roku będą odbywały się kontaktowo w sposób hybrydowy począwszy od poniedziałku 9 listopada br. Polega to na podziale roku na podgrupy A i B, które na przemian będą realizowały zajęcia kontaktowo i zdalnie w tym samym czasie. Dla przykładu w poniedziałek od 11:30 grupy od 1-6 mają zajęcia z anatomii wg planu, zajęcia kontaktowe dla tych grup będą mieli studenci przydzieleni do podgrupy A, natomiast studenci z podgrupy B będą w tym samym czasie realizować zajęcia przez TEAMS i dokładnie tak samo grupy 7-13 od godziny 13:15, podgrupa A- zajęcia kontaktowo, podgrupa B zajęcia w TEAMS. W kolejnym dniu zajęć następuje zmiana. Podgrupy B będą realizować zajęcia kontaktowo a podgrupy A będą realizować zajęcia na TEAMS. Ta zasada dotyczy studentów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Dodatkowo studenci grupy 13 zostali przydzieleni do różnych grup na zajęcia z Anatomii. W załączniku podział na podgrupy i przydział studentów z grupy 13.

podział na grupy

W razie problemów proszę o kontakt mailowy - jpretka@ump.edu.pl