Wybór specjalności przez studentów V roku

Szanowni Państwo, studenci V roku

Uprzejmie informuję, że w trakcie studiów na 6 roku w roku akademickim 2017/2018 będziecie mieli Państwo możliwość odbycia 180 godzin ćwiczeń w ramach specjalności wybranej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 9 maja 2012 r. w sprawie standardów kształcenia dla kierunku studiów: lekarskiego. W związku z powyższym proszę o zapoznanie się z listą dostępnych wg powyższego rozporządzenia specjalności i wybranie trzech dziedzin – kolejność, którą Państwo podacie będzie świadczyła o Państwa preferencjach. W trakcie 6 roku realizować będziecie Państwo jedną z wybranych specjalności.
W tym celu należy zgłosić się osobiście w dziekanacie Wydziału do pani Agnieszki Kubiak  pok. nr 024 i złożyć stosowną deklarację lub przesłać mailowo z osobistego uczelnianego adresu w nieprzekraczalnym terminie do 15 listopada 2016 roku. Deklaracja jest dostępna  na stronie internetowej Wydziału i w Dziekanacie.

Dziekan
/-/prof.dr hab. Ewa Wender - Ożegowska