XVII Ogólnokrajowa Konferencja Naukowa: Młodzi Naukowcy w Polsce - Badania i Rozwój

Serdecznie zapraszamy na XVII Ogólnokrajową Konferencję Naukową: Młodzi Naukowcy w Polsce - Badania i Rozwój. Konferencja odbędzie się w maju 2023 w Lublinie oraz on-line w tym samym czasie.

Każdy uczestnik może zaprezentować referat lub plakat, opublikować streszczenie swojego wystąpienia, oraz ma również prawo opublikowania dwóch rozdziałów w monografiach w języku polskim lub angielskim. Konferencja ta jest również doskonałą okazją do wymiany poglądów oraz do zdobycia doświadczenia.

Szczegóły można znaleźć w załączniku oraz pod adresem: www.mlodzinaukowcy.com

Poprzednie edycje zgromadziły tysiące uczestników z wielu renomowanych uczelni krajowych, instytutów i centrów badawczych. Zaprezentowali oni tysiące referatów i plakatów, których jakość była na bardzo wysokim poziomie, a dyskusje po prelekcjach były niezwykle ożywione będąc swoistym egzaminem dla ich autorów. Na bazie wygłoszonych referatów powstał cykl zwięzłych tematycznie monografii, w których swoje prace opisali zarówno studenci studiów doktoranckich jak i ich najmłodsi absolwenci, którzy uzyskali już stopień doktora.

Pozdrawiamy serdecznie,

Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego dr Jędrzej Nyćkowiak