Zarządzanie obiektami i salami dydaktycznymi UMP

Szanowni Państwo,

uprzejme informuję, że od dnia 12 lutego br. utrzymanie ciągłości pracy obiektów i sal dydaktycznych zostało przypisane do Działu Eksploatacji Obiektów, którego kierownikiem jest mgr inż Krzysztof Kostrzyński. Dział ten zastąpił dotychczasowe Rejony Obsługi Konserwatorskiej.

Dział odpowiada m.in za:

1. Przyjmowanie zgłoszeń i usuwania awarii technicznych dotyczących obiektów naszej Uczelni. Wszelkie zgłoszenia w/w awarii należy kierować pod numer telefonu: 603 070 488 lub na adres mailowy:pomoc.techniczna@ump.edu.pl. Pod wskazanymi adresami działa centrum zgłoszeniowe. Tutaj prosimy też kierować prośby dotyczące drobnego serwisu technicznego budynków.

2. Zapewnienie obsługi szatni, portierni oraz sprzątania. Wszelkie uwagi oraz prośby w tym zakresie prosimy kierować do p. Karoliny Piskorz-Milewskiej, kierownika Sekcji Utrzymania Obiektów, działającej w ramach Działu Eksploatacji Obiektów; tel. wew. 68-69, e-mail: kmilewska@ump.edu.pl

3. Sprawne działanie urządzeń multimedialnych w salach dydaktycznych. Do tego celu w ramach Działu została wyodrębniona specjalna komórka – Zespół ds. Obsługi Sal.

Każda sala została wyposażona w instrukcję obsługi wraz z wskazaniem kolejności włączania i wyłączania poszczególnych urządzeń.

W przypadku stwierdzenia usterki któregokolwiek z urządzeń zamontowanych w salach dydaktycznych, należy ten fakt zgłosić pod nr  telefonu awaryjnego 601 260 106. Telefon Zespołu ds Obsługi Sal czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-17.00. Zgłoszenia są także przyjmowane na adres mailowy: pomoc.techniczna@ump.edu.pl. Ponadto w najbliższym czasie przeprowadzimy dodatkowe szkolenia dla portierów obsługujących kluczowe budynki UMP z salami wykładowymi i seminaryjnymi, tak by personel ten służył Państwu dodatkową pomocą.

Mamy nadzieję że zmiany te nie tylko uproszą procedurę zgłaszania usterek czy próśb dotyczących funkcjonowania obiektów, ale przede wszystkim skrócą ich realizację oraz zapewnią Państwu szybką informację zwrotną.

dr Rafał Staszewski

Kanclerz